Jste zde

Domů

Odkazy související s Egyptem

Velbloud u pyramidy
Západ slunce u jedné z pyramid

Máme zájem o spolupráci [1] s kvalitními weby o Egyptě, Nilu, starověkých památkách, Rudém moři, cestování a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

Stránky věnované cestě do Egypta od Yuhůa a Gendrim. Na webu naleznete praktické informace o dovolené, podrobné popisy jednotlivých chrámů a památek a další zajímavosti.

Patříte mezi milovníky historie? Pak jsou stránky o starověkém Egyptu webem, který byste určitě neměli minout. Najdete zde obsáhlé informace o historii, faraonech, architektuře, písmu, náboženství a dalších oblastech týkajících se této starověké říše.

Je před vámi dovolená v Egyptě? Na aktuální atraktivní nabídky na poslední chvíli českých cestovních kanceláří se můžete podívat na last minute dovolená Egypt.

Rady, tipy a informace pro vaši dovolenou naleznete na stránkách o dovolené v Egyptě. Web má povedenou grafickou podobu a nevtíravé množství reklam.

Cestovatelské fórum cestovatelky.cz má diskuzi, zaměřenou výhradně na cestování v Egyptě. Na fóru jsou probírané obvyklé dotazy turistů, kteří se chystají do Egypta vyrazit.

Aktuální slevy na zájezdy, nebo rovnou slevy na zájezdy do Egypta od českých touroperátorů publikuje web e-zajezdy.cz. I tyto stránky mají pochopitelně svou Egypt last minute sekci, kde si můžete porovnat nabídky jednotlivých cestovních kanceláří.

Další fórum o cestování, tentokrát věnované hlavně blízkým cílům (převážně jihoevropské země, jejich letoviska a ostrovy, ale i Blízký východ) má i svou část kde jsou diskuze na téma Egypt. Fórum je poměrně mladé a tomu odpovídá i obsah, který je prozatím stručný.

Faktografické informace o Egyptě lze pochopitelně najít i na české Wikipedii.

Jednoduchý, ale přehledný web o dovolené v Egyptě 1egypt.cz nabízí informace o hlavních turistických oblastech v této africké zemi a co v nich mohou turisté o dovolené očekávat.

Netrváte-li na Egyptě coby destinaci, kterou byste rádi navštívili a zajímá vás last minute dovolená, určitě stojí za to se podívat i po jiných nabídkách na poslední chvíli. Last minute zájezdy do nejrůznějších zemí na celém světě by mohl být dobrý začátek při jejich hledání.

[1] Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu na tento web v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.

Egypt na Facebooku