Jste zde

Domů » Počasí

Počasí v prosinci

Ahoj V prosinci pojedme s firemními pracovníky služebně do Egypta. Pomůžete mi trochu sbalit? Jsem celkem dost zaneprázdněn, ale když jsem nad tím tak přemýšlel, tak tam asi moc teplo nebude co? Myslel jsem, že tam naházím jen pár košil, oblek a bude to. Budu vděčný za každý tip! Naštěstí na to mám ještě dost času :)

A kde přesně budete? V Hurghadě bude mezi 20-24 stupni a téměř vždy tam svítí sluníčko. Takže vám bude stačit normální letní oblečení + nějaký světr na večer. Je tam v tuto dobu nepříjemný vítr. V Káhiře je kolem 16-21 stupni. A v Luxoru a Aswan budou teploty kolem 24-28 stupni. Takže tam bude chladněji jen brzo ráno nebo odpoledne ve stínu, jinak se budete potit. Na večer se vždy výrazně ochladí. To jen malá rada ode mě.

Jedeme do Hurghady, tak doufám, že se alespoň jednou vykoupu, ještě jsem v Egyptě nikdy nebyl. Jsou tam i vyhřívané bazény? Nevíte náhodou něco o hotelu Iberotel Arabella?

No tak to možná jo, jestli jsi trochu otužilý (20 - 25 tam určitě bude). S těma bazénama je to horší, kolikrát mi přišlo, že i to moře je teplejší :)

O hotelu Iberotel Arabella nic moc nevím, byli tam známý a říkali, že je to takový průměr. Takže asi na těch pár dní dostačující. Naštěstí tam mají pěkný vyhřívaný bazén. V moři se skoro nekoupali, bylo to mooooc studené. A hlavně fouká na pláži hodně silný vítr, takže i když bude 25 stupnů, budete klepat kosu.

I tak díky, škoda myslel jsem, že bude lépe.

V prosinci budete prece jen potrebovat vetrovku-Hurghada je znama tim,z e je vetrno a kdy zvedro neni a fuci tak..A na co oblek?Tricka- jo, kosile s kratkym rukavem, mikina nebo vetrovka- ano, plavky- take ano, byla jsem ale v polovice listopadu.A hlavne- v 16.00 je tma

No oblek potřebuji na to firemní jednání. Takže si myslíš, že si mám brát s sebou i plavky? Když to tak poslouchám, tak tam bude spíše chladno. A hlavně jak píšeš tak v 16 hodin tma, což mě štve. Myslel jsem, že se někam podívám, ale když bude tma, tak už se nic podniknout nedá. A dopoledne budu asi zaneprázdněn.

Egypt na Facebooku

Hurghada

24.04.2018 - 23:00

Clear skyNorthwest, Fresh breeze, 10.2 m/s24°C

0 mm srážek

Tlak: 1009.3 hPa

Sharm el Sheikh

24.04.2018 - 23:00

Clear skyNorthwest, Moderate breeze, 6.6 m/s27°C

0 mm srážek

Tlak: 1007.3 hPa

Taba

24.04.2018 - 23:00

FairNorth-northwest, Moderate breeze, 5.8 m/s22°C

0 mm srážek

Tlak: 1009.8 hPa

Předpověď počasí na yr.no.